به گزارش چت دلسوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از ناکامی دیگر از سوی تیمش این بار در بازی خانگی هفته نوزدهم لالیگای اسپانیا مقابل ویارئال از اتفاقات رخ داده اخیر برای قهرمان اروپا ابراز تاسف کرد.

 او پس از شکست یک بر صفر تیمش گفت:  پذیرفتن این نتیجه ناعادلانه دشوار است. فرصت‌های گلزنی زیادی خلق کردیم اما انگار توپ نمی‌خواست وارد دروازه شود.  با وجود شکست، مسائل امیدوارکننده‌ای را در بازیکنان دیدم. آن‌ها  هرگز تسلیم نشدند. بارها با بدشانسی ضربات ما به گل تبدیل نشد. برخلاف روند بازی گل خوردیم.باید به همین روند ادامه دهیم. در حال حاضر  روی بد فوتبال را می‌بینیم  اما اطمینان دارم شرایط تغییر خواهد کرد و  وقوع زودهنگام این تغییر با اتحاد و همبستگی ممکن خواهد شد.

او در ادامه افزود:  فوتبال همین است،  با این حال رئال هرگز تسلیم نمی‌شود. به مبارزه ادامه خواهیم داد و از همین بازی بعدی با لگانس در جام حذفی دوباره شروع خواهیم کرد. این شکست از هر جهت غیر قابل توضیح است. به خاطر بازیکنان بسیار ناراحتم. آن‌ها با تمام وجود تلاش  کردند و نمی‌توانم کسی را سرزنش کنم. لحظات و روزهای تلخی را سپری می‌کنیم. فقط همین را می‌توانم بگویم.